INSTALATÉR a zlaté ručičky

Jestliže nahlas zmíníte INSTALATÉR, pak se Vaše okolí ihned pozastaví, co se Vám stalo za havárii. Je to možná tím, že ne jednou každého z nás potkalo neštěstí v podobě prasklého vodovodního potrubí, ucpaného odpadu nebo ucpané kanalizace. Jistě to nejsou maličkosti, na kterými můžete jen tak mávnout rukou. Jsou to havárie, které se musí neodkladně řešit.

Musíme ale také podotknout, že INSTALATÉR nepřijíždí pouze k haváriím. Mimo jiné INSTALATÉR instaluje rozvody, má na starosti také kontroly a rekonstrukce. Avšak musíme dodat, že má za úkol mnohem více. Záleží ale také na tom, jakého INSTALATÉRA si vyberete, protože není INSTALATÉR jako INSTALATÉR. I když mají stejné zaměření, můžou se lišit právě zkušenostmi, zručností a nabídkou instalatérských prací.

Vodovodní potrubí

Jestliže máte trable nebo potřebujete nové vodovodní rozvody, pak instalatér praha, Vám může být velmi nápomocný. Jistě oceníte jeho kvalifikovanou nabídku práce, která bude mít efektivní výsledek na konci.

JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍME?

° Veškeré vodo-instalační práce

° Rozsáhlé vodo-instalační práce, jako jsou rozvody vody po domech, montáže bojlerů a kotlů,

výměna vodovodních stoupaček

° Čištění kanalizací

° Od nahlášení havárie, je u Vás technik do 60 minut

° Havarijní servis je poskytován 24 hodin denně

– prasklá tlaková kanalizace

– prasklá voda

– ucpané kanalizace

– a další akutní situace, které musí být okamžitě opraveny

° Vedeme spolupráci i s topenáři, elektrikáři a zedníky, plynaři. Jsme schopni zajistit širší rozsah stavebních prací

Instalatér opravující kuchyňskou baterii

INSTALATÉR PRAHA je nejen profesionální jedničkou, která zajišťuje servis po dobu 24 hodin. Ale je to firma, která je schopna zajistit vše od malých až po velké úkony. Rozsáhlé opravy a rekonstrukce. Netýká se to jen bytů nebo rodinných domů, ale třeba i firemních objektů a jiných.

Jestliže chcete kvalitně a profesionálně odvedenou práci, pak INSTALATÉR PRAHA, je pro Vás tím nejlepším řešením. Kvalifikovaný tým, který Vám zajistí komplexní služby, veškeré instalatérské práce.

Všichni víme, jak je nepříjemné, když nás havárie tohoto typu postihnou. Ne vždy se dá předejít možnému prasknutí vody nebo ucpané kanalizaci. Ale je celkem zásadní, mít po ruce telefonní číslo, které vlastní INSTALATÉR, který má zlaté ručičky.