Ekonomický systém pro mezinárodní firmy

Technologie postupují neustále dopředu a nahrazují opakující se rutinní činnosti, kterými jen ztrácíme čas. Dobře naprogramovaný software dokáže usnadnit každodenní práci a mnohdy zaměstnancům ušetří i několik hodin času denně. Ekonomický informační systém takovým softwarem je a nabízí nepřeberné množství funkcí, které se hodí jak ekonomům, tak i účetním. Sám o sobě přitom obsahuje velké množství modulů, které si můžete volně nakombinovat podle potřeb Vaší společností a můžete se tak vyhnout zbytečným výdajům za něco, co vlastně ani nepoužíváte.
Práce na notebooku

CRM systém, účetnictví nebo skladové systémy jsou příklady modulů, které můžete propojit a získat tak kompletní správu Vašeho podnikání v jednom jedinečném systému. Ovládání tohoto systému je přitom snadné a je navrženo tak, aby nabízelo jak vysokou efektivitu, tak i příjemné a propracované prostředí, ve kterém se Vaši zaměstnanci ihned zorientují. Pokud se chcete ujistit, že bude přechod na nový systém plynulý a bez potíží, můžete využít některého z našich školení, které nabízí kompletní zaučení do všech jednotlivých modulů, které nabízíme.

Mezinárodní využití
Správné funkce, příjemné uživatelské prostředí a nízké náklady přitom nejsou vším, co náš systém nabízí. Další skvělou výhodou je vícejazyčné zpracování, které umožňuje nasazení celého programu ve všech podobách, a to bez nutnosti jazykových kurzů nebo velmi nákladného překladu. Systém jako takový, je nativně přeložen, a to rodilými mluvčími, kteří nejen přeloží jednotlivé položky, ale zároveň vnesou do celého rozhraní smysl a řád.
Zdrojový kód

Nechybí ani legislativní úpravy, které se v jednotlivých zemích liší a u mnoha programů je tak zapotřebí výsledky po dokončení ještě upravovat. KIT takovým nedostatkem netrpí a je připraven pro využití v podporovaných zemích bez sebemenších úprav.