Krásná a žádoucí, vždy a všude

Mít čas jenom pro sebe a nevěnovat se ničemu jinému než péči o svůj vzhled a šatník, to může opravdu jen málokterá. Většinou je péče o sebe samu na posledním místě, děti, manžel, domácnost, práce, kolotoč, který nemá konce. A když přijde doba dovolených a času odpočinku, ten většina z nás tráví u vody, ať už v zahraničí nebo v tuzemsku. V tento moment je možná čas na to, vypadat i přes horké dny a koupání, dokonale a krásně. A pokud myslíte, že to nejde, pak není nic jednoduššího než vyzkoušet pár rad. I přes horko a mokro budete zaručeně tou nejhezčí ženou v širokém a dalekém okolí.   
mládá žena u moře
Vzdávat se koupání kvůli tomu, abyste si nenamočila vlasy, je holý nesmysl. Než ale skončíte ve vodě, napřed si vlasy osprchujte, důvod je jednoduchý, voda v bazénu je plná chloru, na rozdíl od té z vodovodu nebo ze studny, pokud máte vlastní. Obzvláště opatrné buďte, pokud nejste přírodní blondýna, může se stát, že vaše vlasy budou díky chloru připomínat vodníkovo.  Nejen o vlasy je třeba pečovat, ale i nehty na nohou a rukou by měly být upravené, dovolit si můžete výrazné barevné odstíny.
písečná pláž
Opravdová dáma umí nosit jakoukoliv pokrývku hlavy, nejčastěji samozřejmě klobouk, nejinak je tomu i v létě. Kromě toho, že budete vypadat šik a připomínat slavnou filmovou hvězdu, budete chráněna před slunečním zářením. Klobouk nebo zajímavě uvázaný šátek schová vlasy, ale obličej určitě ne. Líčení neopomínejte, ale jen lehké, decentní, které se k létu hodí. Pleti věnujte péči stejně tak, jako celý rok, možná jí jen dopřejte více hydratace. Vysoké teploty jí přeci jen nesvědčí.
Ty šťastnější ani neví, co je to holicí strojek, protože na nohou mají jen sem tam nějaký ten chloupek, ale většina žen si hlavně v letních měsících nohy prostě holit musí, kvalitní holicí strojek vám tuto nepříjemnou činnost ulehčí.
Věřte, že pouhých pár minut z vás udělá opravdovou krásku.