Indian Scout není jen americký oslňující cruiser

Výkonnost Indian Scoutu ho řadí mezi nejsportovnější motocykly ve své kategorii. K dostání je nejen v černé, šedé či v červené verzi neboli v barevném provedení. Motocykl, který má svá specifika. Možná i to je jeden z důvodů, proč je svým temperamentem vhodný pro muže i ženy. Však si výrobci dali záležet i na designu. Tím tak upoutá pozornost i něžného pohlaví.
indiánská motorka
 
Sporťák určen zejména pro individualisty
 
Celková konstrukce motocyklu je možná pro někoho až moc nízká, neboť při usednutí se může zdát, že jste skoro na zemi. Tím je tak zcela utvrzena absolutní jistota a ovladatelnost stroje na maximum. Díky ergonomii řidítek a stupaček je detailně propracováno a uspořádáno vše tak, že tělo jezdce netrpí žádnou újmou. Platí i pro dlouhodobu jízdu za užitím si dobrodružství či dopřání si výletu.
 umělý motorkář
Co vše může nabídnout Indian Scout?
 
Tento motocyklový mladík se může pochlubit šestistupňovou a pětistupňovou převodovkou. Jezdci poskytne požitek z jízdy. Pod kapotou disponuje nabídkou prohánějících se sto koní. Motor disponuje moderní technologií. Objem motoru je více jak tisíc sto kubíků s kompresním poměrem 10,7:1. Tento motocyklový indián je obratný nejen na vozovce. I když jeho konstrukce může působit spíše drsným vzhledem. Zajisté svůj podíl na jeho mrštnosti má nejen nízko posazené sedlo, ale rovněž odlehčený rám ze slitin hliníku. Zadní tlumiče jsou zárukou dobře odvedené práce.
 
Spolehlivý kamarád pro každou jízdu
 
Indian Scout je ideální pro jízdu v klikaté horské krajině, tak stejně dobře poslouží při jízdě městem. Díky kulatému světlometu je tak vhodný i pro jízdu v noci, neboť osvítí cestu velmi dobře. Všechny potřebné údaje má jezdec k dispozici na jednom budíku, jenž je podsvícen ciferníkem a samozřejmě i logem značky. Logo značky se nachází na mnoha i jiných místech tohoto motocyklového sporťáka. LED displej umístěný ve spodní části budíku je ukazatelem ostatních údajů v rámci jízdy, jako je například hodnota spotřeby či dojezd.
 
Nádrž o objemu dvanáct a půl litru se snižuje k jedinému sedlu, které je v designově efektivním provedení. Pravá strana je zdobena chromovanými výfukovými svody, které jsou zakončeny delšími válcovými koncovkami s černými svíčkami. K dispozici jsou dva brzdové kotouče. Za zmínku rozhodně stojí i gumový řemen s karbonovými vlákny. Tím tak je převáděna síla motoru na zadní kolo.
opřená o motorku
 
Motocykl pro ženy i muže!
 
Zajisté i díky pohodlnému nasednutí je ideální pro dámy jezdkyně. A nejen to! I spojka s mechanickým lanovodem nečiní problém něžnému pohlaví, byť se prvně může jevit trochu tužší. Náležitá je spolupráce i celé převodovky. Motor se činí bez sebemenšího mravenčení či vibrace. Rovněž motor exceluje pružností. Stejně tak se náležitě adaptuje každé situaci. I když může budit zdání línějšího cruiseru, opak je pravdou. Jedná se o velmi sportovní motocykl, který nezná hranice nespoutané a divoké jízdy.
 

Posted in Nezařazené