Je to nejen vrstva sněhu


Ale také i námraza a samozřejmě posypová sůl. Ta může být velmi agresivní a poškozuje spodek auta. Také námraza na kapotě vašeho automobilu musí pryč. A to jde mnohdy velmi těžko, jen s velkým úsilím. Takže škrábat a škrábat, zametat. Ale to může poškozovat lak na karosérii vozidla, z které jde jen velmi těžko odstranit. Navíc se ve vozidle nebezpečně zvyšuje vlhkost, a tady nepomůže, že automobil umístíte do garáže. To kdybyste patřili k těm málo šťastlivcům, kteří vlastní garáž. Proč nepomůže, kdybyste automobil umístili do garáže?

vozidlo pod přístřešek

Odborníci vysvětlují, že umístění mokrého čtyřkolového miláčka, který je obalený sněhem nebo vrstvou námrazy do uzavřeného prostoru, tedy v tomto případě do garáže, nemusí být dobré rozhodnutí. Dokonce je tento postup ještě horší než by automobil byl zaparkovaný venku. Sníh a námraza totiž pomalu taje v tomto uzavřeném prostoru a ve vaší garáži může nastat situace, že je zde najednou vlhko z odkapávající vody. Ano, najednou je zde prostředí jako ve skleníku. Což je skutečně ta pravá podmínka pro vznik koroze na vašem autě. Ale nejen koroze, mohou se objevit i různé plísně. A to nejen ve vnitřní části vašeho vozu, ale také i ve vaší garáži.

auto pod přístřešek

A uvedená koroze je, jak se obecně ví nepřítelem všeho kovového. Uvedenými skutečnostmi bohužel vaše vozidlo pomalu koroduje a ztrácí hodně ze své životnosti. Našlo by se zde nějaké řešení, vždyť zima je tak dlouhá a uvedená námraza, sníh i sněhová břečka s posypovou solí jsou nepřítelem všech automobilů? Takové ideální řešení abyste nemuseli před odjezdem do práce dříve vstávat a odstraňovat sníh a námrazu z vašeho vozidla. Řešením tady může být pořídit si přístřešek https://www.zbozi.cz/hledani/%3Fq%3Dzahradn%25C3%25AD%2520p%25C5%2599%25C3%25ADst%25C5%2599e%25C5%25A1ek pro své vozidlo. Tato stavba ho ochrání před vším uvedeným. A můžete mít i přístřešek pro 2 auta, a vaše rodinné vozidla budou v suchu. A jejich životnost se zvětší.