Kam s pivy

Když se už konečně plížila stavba mého přídomku, tak jsem byl opravdu ráda. Už mě totiž nebavilo se mačkat ve dvou malých místnostech, společně s mými dětmi, protože jsme vůbec neměli žádné soukromí. Dětem už bylo více jak deset let, takže nám opravdu vadilo, že nemáme každý alespoň kousek svého soukromí. Měli jsme pouze dvě místnosti a kuchyň, takže jsem se rozhodla s přítelem, že přistavíme místo zahrady ještě dvě menší místnosti, kde by mohly být holky. Myslím si, že právě soukromí pro nás všechny je opravdu perfektní a žádané. Proto jsme také povolali různé pomocníky, aby nám pomohli.

Pivo máme v přepravkách.

A jak už to, tak bývá, tak když si nezavoláte firmu, ale zavoláte si přátelé anebo kolegy z práce, tak samozřejmě také budou požadovat některé občerstvení. Mimo jídla jsem jim také samozřejmě pořídila pivo. A jak alkoholické pivo, tak také nealkoholické pivo. Musela jsem si taky na to vzít plastovou přepravku na deset piv, bych všechny tyto piva vzala. A ty o plastové přepravky na deset piv jsem si pořídila ve dvou variantách. Jednu přepravku na to, kde bych dávala alkoholická piva a druhou plastovou přepravku na piva proto, bych tam dávala láhve nealkoholické.

Otec miluje pivo.

Myslím si, že v dnešní době není nic hrozného, když si někdo třeba na stavbě dá jedno či dvě piva. Například třeba můj otec je na pivo už tak zvyklý, že i kdyby vypil třeba deset piv během hodiny, tak to na něm vůbec nikdo nepozná. Já vím, že můj otec je alkoholik a myslím si, že by mu na den ani jedna přepravka s deseti pivy asi nestačila. Můj otec utrácí tolik peněz za pivo, že je to úplně škoda, protože já bych za ty peníze měla každý měsíc úplně novou luxusní kabelku. A přepravku na 10 piv koupíte i na webové stránce schoellerallibert.com, kde seženete i jiné věci než přepravky, jako třeba kontejnery nebo jiné přepravky.