Sídlo vaší firmy z Brna, Prahy a jejich okolí můžete mít ve virtuální kanceláři

Pokud jste se rozhodli podnikat z domova jako právnická firma, budete pro zápis do obchodního rejstříku potřebovat adresu sídla vaší firmy. Sídlem firmy se myslí adresa, kde docházejí oficiální dokumenty, které jsou přímo spojeny s vašim podnikáním. Jedná se např. o oficiální korespondenci ze strany úřadů. Také případné kontroly orgánů veřejné zprávy musí být na dané adrese uskutečněny. Ne každý podnikající je však ochoten takovému zpřístupnění na úkor vlastního soukromí a někdy to také není možné z důvodu nesouhlasu vlastníka nemovitosti či bytu. Také v případě exekuce by byl ohrožen majetek dalších osob sídlících ve stejné domácnosti.

ukazatel růstu firmy

Jaké je tedy řešení?

Řešením pro vás může být virtuální sídlo společnosti, které je legální a v poslední době hojně využívané. Výhodou jsou také mnohem menší náklady na pronájem, než je tomu u kanceláře fyzické, kterou často ani nevyužijete, zvláště pracujete-li v terénu. U virtuální kanceláře je také důležitá atraktivita její adresy, která ovlivňuje důvěryhodnost společnosti a má tak jistý vliv na uzavření obchodních transakcí.

virtuální sídlo

Kromě pronájmu kancelářských prostor se tu nabízí také skenování korespondence a její přeposlání na vámi uvedený e-mail. Samozřejmostí je krátkodobé poskytnutí zasedací místnosti v případě vaší schůzky. Součástí je okamžitý právní servis, možnost pomoci se založením vaší s.r.o. či prodeji hotových, notářsky založených tzv. ready – made společností s.r.o. s registrací a splaceným základním kapitálem. Pokud tedy chcete ušetřit a čerpat z výhod poskytnutých naší společností,atraktivní brněnská a pražská adresa je tu právě pro vás. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost a možnost bezplatného ročního pronájmu se splatností v dalším roce. A to vše za opravdu dobrou cenu. Těšíme se na vaši návštěvu, tak neváhejte a přijďte.