Proč hypotéku bez příjmu?

Hypotéka bez příjmu je v dnešní době možná, avšak za jistých podmínek. V prvé řadě fakt, že ji musíte splácet jako každou jinou hypotéku, úvěr či půjčku. A taky byste měli ručit nějakou svou nemovitostí, která je ze zákona vaše. Moje maminka s tatínkem taky měli hypotéku bez příjmu a byli s ní velmi spokojení. Spláceli třicet let a všechno bylo v pořádku.

Při podpisu smluv vše dokonale čtěte

Nyní již mají vše splacené a užívají si vlastního domečku na vesnici a hypotéky nikdy nelitovali. Já jsem taky o ní někdy uvažovala, ale nikdy jsem na ni nedosáhla. Mám totiž nízký plat a jsem na splácení sama. Navíc nemám žádnou vlastní nemovitost, kterou bych mohla ručit, takže jsem měla smůlu. Ničeho ale nelituji, protože vím, že v budoucnu, až se vdám a budeme na splácení dva, tak hypotéku mít budu. A dočkám se svého vysněného domečku taky na vesnici. Na vesnici je opravdu krásně a chci tam rozhodně žít. Sním totiž o velké zahradě, kde budu mít hodně zvířátek a moje děti budou mít hodně prostoru pro hraní. Těším se, až děti budou mít bazén a hodně dětských atrakcí, třeba prolézaček, pískoviště a houpačky. Nyní to vidím ale zatím bledě, když jsem sama, ale do budoucna mám pěkné vyhlídky.

Hypotéku může mít skoro každý

Taky znám případ, kdy jeden známý hypotéku nesplácel a splácení zbylo na ručiteli, který měl vysoký plat. Ovšem ti dva se hodně pohádali a jsou rozhádaní dodnes. Je tomu už asi pět let a stále si nemohou přijít na jméno a já se jim rozhodně nedivím. Hlavně tedy tomu ručiteli. Musí být děs za někoho platit vysoké peníze. Ručitel je jeho kamarád a musí za něj doplatit milionů půl. On byl úplně v šoku a byl přesvědčený, že jde o vtip. Bohužel nešlo a dostal pokyn hypotéku splácet. Zabere mu to ještě dost času, ale je ručitel a musel s tím počítat. A proč onen dlužník nesplácel? Přišel o práci a zalíbil se mu jednoduchý život bez práce a užívá si se svou přítelkyní. Podle mě je to nehoráznost. A pokud vás nebankovní půjčky zajímají, klikněte sem na náš web.