Tipy na svatební zábavu, aby svatba nebyla nudná.

Za nejlepší zábavu na svatbu se považuje zábava, ke které nebudete potřeba. Máme pro Vás pár typů na svatební zábavu, ty vyplní prostor, kdy půjdete se svatebním fotografem tvořit svatební fotografie a hosté se budou mezitím bavit. Tipy na svatební zábavu můžete využít při svatbě venku, uvnitř, v létě, či v zimě.

Svatební tombola

Výbornou svatební zábavou je svatební tombola. Snoubenci dají do tomboly několik věcí, ty poté označí výherními čísly. Výherní čísla napíšou na výherní losy, mezi ně samozřejmě dají i ty nevýherní a za pár drobných korun je prodávají hostům.

svatební párty

Svatební kniha hostů

Stačí jen připravit stoleček, pastelky, fixy, tužky a svatební knihu hostů. Pokud neseženete, můžete použít památník, který si nadepíšete. Pozvaný hosté Vám můžou napsat přání a k němu nakreslit obrázek, také se můžou pěkně vyřádit.

Svatební obrázek

Zde stačí jen připravit bílé plátno, pastelky, fixy, tempery nebo vodové barvy. Novomanželé nejdříve namalují začáteční obrázek a potom každý host, po dobu svatebního dne, domaluje kousíček obrázku.

Svatební prskavky

Ty zajistí jak zábavu, tak vytvoří i nádherné svatební fotografie. Pokud tedy na svatební den máte objednaného profesionálního fotografa, tak ten je na jejich zachycení připraven.

Zábava na svatbu od profesionálů

Na svatbu si taky můžete například objednat kouzelníka, nebo nějakého baviče. Kouzelník na svatbu https://www.vaskouzelnik.cz/zabava-na-svatbu to bude ta nejlepší zábava na svatbu, na kterou jen tak nikdo nezapomene.

kouzelní a karty

Výstava fotografií

Snoubenci si vyberou pár fotek za svého života, který ve svůj svatební den někde vystaví. Zde půjde jen o vaší fantazii, můžete je připevnit kolíčky na šňůru, pověsit na zeď, nebo udělat koláž z fotek.

Svatební vzkazy

Můžete pro hosty připravit krabičku, která by jen tak nešla otevřít. Dřevěná či vyrobená ty budou nejkrásnější. Ke krabičce přidejte papírový blok, propisku a výzvu, aby každý host napsal novomanželům vzkaz do manželství. Ty tu krabičku otevřou až při výročí svatby a vzkazy si přečtou.