Už jste slyšeli o úvěrech, za které je nezbytné ručit nemovitým majetkem?

Takový způsob záruky je typický pro americké úvěry. A to napříč širokým spektrem poskytovatelů úvěrů, ať už jde o ty bankovní http://videoarchiv.markiza.sk/video/prve-televizne-noviny anebo o nebankovní sektor. Ovšem zatímco u bank se s takovým požadavkem setkáte právě u amerických půjček, nebankovní úvěry takové ručení vyžadují zcela běžně, a to i u jiných typů půjček. Takže ať už zde požádáte o již zmíněnou americkou půjčku, o úvěr bez registru, anebo o ten bez dokládání příjmů, u každého narazíte na tuto podmínku.kreditní karta, detail
Ručení nemovitostí se lidé často obávají, jistě zcela oprávněně. Každý má přirozeně obavy o svou střechu nad hlavou, tedy především o to, že by o ni mohl přijít. Na druhou stranu, na obhajobu tohoto způsobu ručení je potřeba také uvést několik výhod.
Za prvé jde o to, že si vy sami můžete vybrat, jakým konkrétním majetkem budete ručit – záleží tedy jen na vás, co zvolíte, můžete si vybrat opravdu jakoukoli nemovitost, která bude svou hodnotou korespondovat s výší úvěru, o jakou máte zájem. K dispozici je vám hypotéka na pozemek, na byt, na chatu, na garáž, na firemní výrobní areál, a tak dále. Možností je tedy opravdu mnoho.
Za druhé, tato záruka je tak silná, že vás zbaví dalších zbytečných starostí. Díky ručení nemovitostí se věřitel nemusí obávat investovat do vás své peníze, a proto vám je poskytne ochotně a rád, a bez zbytečných komplikací. Můžete proto získat i půjčku bez dokládání příjmů, anebo půjčku, u které nevadí ani zápis v registru či jiné finanční svízele.stříbrné mince, pět komínků
Za třetí, ani s obavami o svůj majetek to není třeba přehánět. V praxi to funguje tak, že když budete bez potíží splácet, tak si ani nevšimnete, že svou nemovitostí ručíte, protože ji můžete využívat bez omezení. Rizikem je pouze to, že přestanete úvěr splácet, a v takovém případě věřitel využije vaši nemovitost k uhrazení svých ztrát.
Na začátku si proto dobře spočítejte, jaký úvěr se vám vyplatí, a jak velký dluh unesete.