Vaše sny naplní hypotéka bez doložení příjmu

Vaše plány o vlastním bydlení ztroskotaly na žádosti o hypotéku v bance? Neprošli jste, protože máte záznamy v registrech nebo nesplňujete podmínky ohledně výše příjmů?

investice

Nezoufejte. Ještě pořád jsou i další možnosti, při kterých vám to může vyjít. Například oblíbená hypotéka bez doložení příjmu. Nedostanete jí sice přímo v bance, ale i nebankovní společnosti můžou mít férové jednání.

Především uvítáte rychlé jednání, díky kterému nebudete muset čekat týdny či měsíce na to, jestli vám vaše žádost bude schválena. Verdikt budete znát již do 24 hodin. Podmínkou získání je hlavně zástava nemovitosti ve prospěch společnosti.
Výše částky závisí od tržní hodnoty nemovitosti a obvykle máte možnost získat od 70% tržní ceny, záleží na podmínkách každé společnosti.

A co je nejdůležitější, nemusíte se obávat záznamů v registrech ani výše vaše platu či daňového přiznání. Tento druh úvěru je možností pro všechny kategorie klientů, dokonce i pro ty, kteří mají jiné pohledávky či dokonce exekuce. Díky těmto penězům můžou veškeré nepříjemné záležitosti vyplatit a žít klidným a důstojným životem.

Ani doba splatnosti se neodlišuje od produktů bankovních, protože si splátky můžete rozložit od 1 roku až do maximálně 30 let. Předčasné splacení je samozřejmostí a to dokonce bez sankcí.

Výše úroku opět závisí na podmínkách jednotlivých nebankovních společností, ale obvykle se úroky pohybují v rozumných mezích a jsou srovnatelné s bankou.
V případě americké formy hypotéky můžete dokonce peníze za stejných podmínek využít na cokoliv a splnit si tak sny nejen o bydlení, ale i o podnikání, dovolené, novém autě či vyplacení dluhů atd.

budík

K vyřízení potřebujete minimum podkladů a o zbytek se postará společnost, u které o peníze žádáte. Vše vyřídíte z pohodlí domova online a v naprosté diskrétnosti.