Bez hadice by to nešlo

Když chce mít majitel svůj bazén dokonale čistý, potřebuje v něm to pokud možno nejlepší a nejpatřičnější vybavení, bez kterého se nelze obejít. Aby měl v takovém bazénu čistou vodu, starají se mu o to, co v ní plave, filtrace a přípravky bazénové chemie. A co s těmi mechanickými nečistotami, které už stihly klesnout na dno, od kterého už vzhůru nevyplují a nenechají se tak ani odfiltrovat, ani chemicky zlikvidovat?

trubice

Na takové nečistoty je nejvhodnější bazénový vysavač. Který do sebe nasaje všechny usazeniny ze dna a odvede je někam, kde nebudou nikomu na obtíž.
Což by se mu ale nikdy nepodařilo, kdyby neexistovaly hadice. V tomto případě ještě přesněji hadice k bazénovému vysavači.
Nebýt hadice, co by se vlastně stalo? Ono sající zařízení by sice nepříjemnou špínu vycuclo, ale vzápětí by ji opět ‚vypšouklo‘ zpět do vody, kde by se mohla znovu usadit. Učiněné perpetuum mobile by to bylo. Kdyby nebylo hadice.
Kdežto my hadice máme a tudíž vše funguje tak, jak má. Bazénový vysavač tak ze dna vysaje to, co tam nechceme mít, a hadicí už to prostě odcestuje někam, kde nám to nebude na obtíž.

hadice k vysavači

Tak užitečnou službu nám ona banalita vlastně poskytuje. Něco tak jednoduché jako hadice k bazénovému vysavači nám dopřává možnost vykoupat se, kdykoliv se nám to zamane, a to aniž bychom se museli chodidly bořit do nějakého marastu.
Není proto vůbec divu, že dnes nabízí podobné hadice kdekdo, že jsou k mání v mnoha různých velikostech a provedeních, to aby si každý přišel na své.
Lze si tak pořídit vhodně dlouhou hadici nebo si tuto pospojovat z jednotlivých dílů, a lze důvěřovat i tomu, že nám bude sloužit po hodně dlouhou dobu, jsa vyrobena nejlépe z voděodolného plastu, který dobře snáší nejen onu čirou tekutinu, ale i dalšího potenciálního škůdce jménem ultrafialové záření.
Není nic jednoduššího, než si vybrat tu správnou hadici. Hadici od vysavače. A nebojte se – mám na mysli vysavač bazénový, který si klidně se vším poradí i sám. Aniž byste museli osobně luxovat pod vodou.