U nás jste vždy bonitní

Řada soukromých podnikatelů, kteří potřebují nutně větší finanční hotovost, která by povzbudila jejich firmu, na úvěr u banky nedosáhnou. Je to většinou ze dvou velice známých důvodů.

financování

 1. Záznamy v některém bankovním nebo nebankovním registru dlužníků.
 2. Příliš nízký příjem.

Obě tyto záležitosti dělají z žadatele nebonitního klienta. Mnohem schůdnější cestou je žádost o vhodný finanční produkt u některého nebankovního poskytovatele, který nabízí nebankovní americké hypotéky. Vzhledem k tomu, že v tomto případě se jedná o úvěr, který se poskytuje na zástavu nemovitosti, není nutné prokazovat dostatečně vysoké příjmy anebo mít čisté rejstříky. Kromě toho, že odpadají tyto hlavní dva problémy, přináší zmíněný finanční produkt ještě několik dalších výhod.

 • Mezi ně patří i to, že se jedná o hypotéku bezúčelovou.
  • Je sice pravda, že je tento úvěr poskytován pouze podnikatelům, ale to v žádném případě neznamená, že se budete muset někomu zpovídat ze svých záměrů, jak s penězi naložíte.

Nízký úrok + dlouhá doba splatnosti

Soukromí podnikatelé, kteří nabízenou šanci využijí, se většinou zbavují přechozích nevýhodných půjček a dluhů. Je také možné s pomocí nebankovní hypotéky vyplatit exekuci a vyrovnat své účty s OSSZ nebo Všeobecnou zdravotní pojišťovnou.

podnikatel

 • Není však až tak docela pravda, že by se do registrů nenahlíželo vůbec.
 • Někdy to totiž může být velice prospěšné pro samotného žadatele.
  • V případě, že jeho záznamy nemají významný charakter, je možné zajistit úrokovou sazbu už od tří procent.
  • Což je jistě velice výhodné.

Kromě toho není problém domluvit splátky až na dobu třiceti let. Jestliže stále ještě váháte a nejste si jisti, pak si nechte vypracovat nezávaznou nabídku zdarma. Z ní hned zjistíte, kolik peněz na váš účet dorazí. Kalkulačka na americkou hypotéku je vám k dispozici.