Lze jezdit i pod vlivem


Mohlo by se zdát, že mnozí z našinců neoplývají zrovna silnou vůlí a navíc trpívají dočasnou sklerózou. Aspoň soudě podle toho, kolik jich ve chvíli, kdy uvidí nějaký ten drink, docela zapomene na to, že jsou na onom místě autem a že se tímto hodlali dostat i domů.
A tak si tito zkrátka někdy dají jednu do jedné nožičky, druhou do druhé nožičky, a než jim dojde, že nejsou stonožka, je po naději, že by se v rozumném čase mohli vydat na zamýšlenou cestu zpět.sud piva kreslený
Jenže co teď? Člověk je tak najednou na místě, kde nemůže čekat, dokud nevystřízliví, zatímco na jiném místě je pro změnu i se svým vozidlem očekáván. A nedá se na tom vlastními silami nic změnit.
Co dál? Jet domů hromadnou dopravou nebo taxíkem a auto tu nechat? Jistě, dalo by se to tak udělat, jenže co dál? Druhý den by bylo potřeba se sem pro opuštěný vůz vrátit, což by v nejlepším případě zabralo zbytečně moc času a v horším případě by to zkomplikovalo život ještě více, pokud je toho auta už po probuzení nezbytně zapotřebí.
Nebo se tu někde vyspat a jet domů až ráno? Možná by to vyšlo, ale ne všude vítají člověka s otevřenou náručí, když jim oznámí, že potřebuje místo, kde by mohl hlavu složit. A třeba někde v sále, kde se koná ples, je takové nocování vysloveně nepředstavitelné.opilí plyšáci
A jak to tedy jenom vyřešit?
V naší metropoli by jeden způsob byl. A sice odvoz vozu Praha Convoy. V tomto případě si lze totiž telefonicky domluvit odvoz nejen dotyčného člověka, ale současně i jeho vozidla. Dotyčný si jednoduše zatelefonuje na dispečink, dohodne se tu na detailech a může si být jist, že si ho vyzvednou dva řidiči, z nichž ho jeden odveze až na místo určení zákazníkovým vozidlem, zatímco ten druhý poslouží k odvozu svého kolegy na místo nabrání zákazníka a z místa, do kterého mířil.
Kdokoliv se tak dostane tam, kam patří, aniž by musel sebeméně riskovat nebo si komplikovat život. Nic tu není problém.
A co si přát víc?